Szkolenia - Train Movement Academy

TM SYSTEM

Ofertę szkoleń przygotowaliśmy w taki sposób, żeby przygotować Cię do pracy z klientem na każdym poziomie zaawansowania.

Zaczynając od bazowego kursu TRENER PERSONALNY, po ukończeniu którego zostaniesz przygotowany do pracy w zawodzie trenera personalnego. Kolejnym szkoleniem w naszej układance jest PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE, które nastawione jest na pracę z klientem z ambicjami sportowymi oraz pracę z dziećmi. Ostatnim szkoleniem, przeznaczonym dla najbardziej zaawansowanej grupy kursantów jest TRENING MEDYCZNY ukierunkowany na prewencję urazów, korekcję postawy oraz trening prozdrowotny.

132518840_221350759482804_2260540656901702544_n

1. Kurs - Trener Personalny

Kompleksowy kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, prowadzony przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness. Program kursu obejmuje 100 godzin szkoleniowych, po odbyciu których zostanie przeprowadzony egzamin wewnętrzny. Po zdanym egzaminie każdy uczestnik otrzyma certyfikat wraz ze wsparciem merytorycznym naszych szkoleniowców.
Zobacz więcej
trening-motoryczny-2

2. Szkolenie - Trening motoryczny

Szkolenie łączące ze sobą najważniejsze informację dotyczące treningu motorycznego zawodników w sporcie amatorskim i zawodowym. Podczas dwóch dni szkolenia nauczysz się planować trening na różnych etapach rozwoju zawodnika. Dzień pierwszy to głównie wiedza teoretyczna na temat treningu motorycznego w sporcie. Drugi natomiast, to nauka elementów praktycznych i programowanie treningu, czyli sztuka ułożenia długofalowego planu współpracy z zawodnikiem.
Zobacz więcej
kwadrat-medyczny-3

3. Szkolenie - Trening medyczny

Jest terapią przyczynową poprzez aplikowanie „mądrego” ruchu ukierunkowanego na najsłabsze ogniwa w ciele człowieka, Jego głównym celem jest doprowadzenie do skoordynowanej równowagi między mobilnością a stabilnością narządu ruchu. Zadanie to jest realizowane poprzez odzyskanie prawidłowej biomechaniki stawów i balansu mięśniowego, a także odzyskanie jakości ruchu w podstawowych wzorcach ruchowych oraz poprawnego ustawienia względem siebie wszystkich segmentów ciała. Trening medyczny koncentruje się na działaniach związanych z profilaktyką oraz leczeniem urazów. Forma treningu łączy kompetencje trenera przygotowania motorycznego i fizjoterapeuty.
Zobacz więcej
 • Gabinet Terapeutyczny Orzełek
  Gabinet Terapeutyczny Orzełek
  Wiedzę przekazywaną przez tę firmę z powodzeniem wprowadzam zarówno w pracy z dziećmi , młodzieżą oraz dorosłymi. Pozdrawiam
 • maciek donald
  maciek donald
  To moje kolejne szkolenie razem z TMA (5), jest coraz lepiej. Tak trzymać
 • Wo lek
  Wo lek
  Rzetelna wiedza, pełen profesjonalizm!
 • Karolina Kuchaja
  Karolina Kuchaja
  Wzięłam udział w wielu szkoleniach TM Academy i z każdego jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem duża dawka wiedzy przekazana w sposób praktyczny, profesjonalny oraz zrozumiały dla każdego. Polecam!
 • Maciek Walendzik
  Maciek Walendzik
  Zawodnik futbolu amerykańskiego (Warszawa)
  Bardzo dobre szkolenie! Merytorycznie wysoki poziom, luźna atmosfera i duuuża dawka wiedzy. Szczególnie spodobał mi się system, który pozwala na szybkie i efektywne planowanie treningów. Akurat tego szukałem i Panowie z Train Movement mi to przekazali. Dziękuję i polecam niezdecydowanym!
 • Martyna Turowska
  Martyna Turowska
  Trener personalny (Warszawa)
  Szkolenie z budowanie treningu personalnego już za mną, rozgrzewka w małym palcu, wzorce ruchowe opanowane od podstaw, teraz tylko uczyć tych elementów podopiecznych. Dzięki chłopaki za najlepsze szkolenie na jakim do tej pory byłam, widzimy się na kolejnych poziomach.
 • Mateusz Stępień
  Mateusz Stępień
  Trener personalny (Kielce)
  Zdecydowanie polecam szkolenia Train Movement! Dostaniesz gotowe narzędzie do budowania jednostki treningowej z podopiecznym, nauczysz się jak progresować wzorce ruchowe oraz dowiesz się jakie testy wykonywać na początku waszej współpracy z podopiecznym
 • Katarzyna Tarach
  Katarzyna Tarach
  Właścicielka studia treningu (Jędrzejów)
  Dziękuje chłopakom z Train Movement za świetne szkolenie i przygotowanie do pracy nawet z najbardziej wymagającym klientem. Szkolenie polecam każdemu trenerowi, zarówno temu, który posiada już legitymację trenerską oraz osobom dopiero planującym pracę w zawodzie trenera personalnego.