Szkolenia - Train Movement Academy

TM SYSTEM

Ofertę szkoleń przygotowaliśmy w taki sposób, żeby przygotować Cię do pracy z klientem na każdym poziomie zaawansowania.

Zaczynając od bazowego kursu TRENER PERSONALNY, po ukończeniu którego zostaniesz przygotowany do pracy w zawodzie trenera personalnego. Kolejnym szkoleniem w naszej układance jest PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE, które nastawione jest na pracę z klientem z ambicjami sportowymi oraz pracę z dziećmi. Ostatnim szkoleniem, przeznaczonym dla najbardziej zaawansowanej grupy kursantów jest TRENING MEDYCZNY ukierunkowany na prewencję urazów, korekcję postawy oraz trening prozdrowotny.

120302176_323076622117992_8087071678383608078_n

1. Kurs - Trener Personalny

Kompleksowy kurs trenera personalnego i instruktora siłowni, prowadzony przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness. Program kursu obejmuje 100 godzin szkoleniowych, po odbyciu których zostanie przeprowadzony egzamin wewnętrzny. Po zdanym egzaminie każdy uczestnik otrzyma certyfikat wraz ze wsparciem merytorycznym naszych szkoleniowców.
Zobacz więcej
120825484_396371301526403_1565491001396579521_n

2. Szkolenie - Trening motoryczny

Szkolenie łączące ze sobą najważniejsze informację dotyczące treningu motorycznego zawodników w sporcie amatorskim i zawodowym. Podczas dwóch dni szkolenia nauczysz się planować trening na różnych etapach rozwoju zawodnika. Dzień pierwszy to głównie wiedza teoretyczna na temat treningu motorycznego w sporcie. Drugi natomiast, to nauka elementów praktycznych i programowanie treningu, czyli sztuka ułożenia długofalowego planu współpracy z zawodnikiem.
Zobacz więcej
kwadrat-medyczny

3. Szkolenie - Trening medyczny

Jest terapią przyczynową poprzez aplikowanie „mądrego” ruchu ukierunkowanego na najsłabsze ogniwa w ciele człowieka, Jego głównym celem jest doprowadzenie do skoordynowanej równowagi między mobilnością a stabilnością narządu ruchu. Zadanie to jest realizowane poprzez odzyskanie prawidłowej biomechaniki stawów i balansu mięśniowego, a także odzyskanie jakości ruchu w podstawowych wzorcach ruchowych oraz poprawnego ustawienia względem siebie wszystkich segmentów ciała. Trening medyczny koncentruje się na działaniach związanych z profilaktyką oraz leczeniem urazów. Forma treningu łączy kompetencje trenera przygotowania motorycznego i fizjoterapeuty.
Zobacz więcej