Szkolenia - Train Movement Academy

Szkolenia Train Movement

ZOSTAŃ CERTYFIKOWANYM TRENEREM

Zapisz się TERAZ!

Przygotujemy Cię do pracy z podopiecznym na każdym poziomie zaawansowania!
 • Katarzyna Tarach
  Katarzyna Tarach
  Właścicielka studia treningu (Jędrzejów)
  Dziękuje chłopakom z Train Movement za świetne szkolenie i przygotowanie do pracy nawet z najbardziej wymagającym klientem. Szkolenie polecam każdemu trenerowi, zarówno temu, który posiada już legitymację trenerską oraz osobom dopiero planującym pracę w zawodzie trenera personalnego.
 • Mateusz Stępień
  Mateusz Stępień
  Trener personalny (Kielce)
  Zdecydowanie polecam szkolenia Train Movement! Dostaniesz gotowe narzędzie do budowania jednostki treningowej z podopiecznym, nauczysz się jak progresować wzorce ruchowe oraz dowiesz się jakie testy wykonywać na początku waszej współpracy z podopiecznym
 • Martyna Turowska
  Martyna Turowska
  Trener personalny (Warszawa)
  Szkolenie z budowanie treningu personalnego już za mną, rozgrzewka w małym palcu, wzorce ruchowe opanowane od podstaw, teraz tylko uczyć tych elementów podopiecznych. Dzięki chłopaki za najlepsze szkolenie na jakim do tej pory byłam, widzimy się na kolejnych poziomach.
 • Maciek Walendzik
  Maciek Walendzik
  Zawodnik futbolu amerykańskiego (Warszawa)
  Bardzo dobre szkolenie! Merytorycznie wysoki poziom, luźna atmosfera i duuuża dawka wiedzy. Szczególnie spodobał mi się system, który pozwala na szybkie i efektywne planowanie treningów. Akurat tego szukałem i Panowie z Train Movement mi to przekazali. Dziękuję i polecam niezdecydowanym!

Wybierz szkolenie dla siebie i zarezerwuj miejsce!

Liczba miejsc ograniczona.