Książka

Zawód: Trener Personalny


Nasz poradnik pozwoli Ci odpowiedzieć na pytania:

 1. Jak wygląda specyfika zawodu trenera personalnego w Polsce?
 2. Jak pozyskać pierwszego klienta?
 3. Jak skutecznie prowadzić pierwszą konsultację?
 4. Jak budować markę osobistą?
 5. Kiedy otworzyć własną firmę?
 6. Czy przychód pasywny w branży fitness to mit?
 7. Jak to wszystko połączyć i od czego zacząć?

Nasz poradnik to 178 stron wiedzy

ROZDZIAŁY

 • Rozdział IDlaczego zostałem trenerem?

  W rozdziale pierwszym zaczynam od dokładnego opisu i specyfiki zawodu oraz staram się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego chcesz właściwie zostać trenerem?
 • Rozdział IIPrzygotowanie

  W kolejnej części skupiam się na pierwszych krokach, które powinieneś podjąć, żeby rozpocząć pracę jako trener. Pomogę Ci znaleźć odpowiednie lektury, kursy oraz osoby, które przyspieszą i zoptymalizują ten proces.
 • Rozdział IIIZacznij pracę

  W rozdziale ,,Zacznij pracę’’ pokażę Ci z kolei, jak pozyskać pierwszego klienta, wybrać odpowiedniego pracodawcę oraz jak przeprowadzić pierwszą konsultację treningową.
 • Rozdział IVMarka osobista

  Kolejnym elementem, bez którego ciężko Ci będzie zaistnieć na rynku fitness, i cieszyć się wysokimi zarobkami, jest Twoja silna marka osobista. Jej tworzenie to nic innego jak budowanie wizerunku eksperta na rynku fitness.
 • Rozdział VZałóż firmę

  W tej części zawarłem informacje, które ułatwią Ci proces zakładania oraz prowadzenia własnego biznesu. Biznesplan, działania marketingowe, sprzedaż – to pojęcia, które w praktycznym ujęciu zostały omówione w tym miejscu.
 • Rozdział VIRozwiń biznes

  Kolejne ważne zagadnienie to przyszłość zawodu trenera personalnego, a więc i możliwości Twojego dalszego rozwoju. Zrozumiesz, dlaczego produkty online i przychód pasywny staną się Twoim obowiązkiem, a nie dalekim planem.
 • Rozdział VIIZacznij działać

  Celem tego rozdziału jest zmotywowanie Cię do podjęcia natychmiastowych działań i wykorzystanie wiedzy zdobytej w tej książce w praktyce. Jeśli podejmiesz wyzwanie, możesz liczyć na moją pomoc.
 • Rozdział VIIIFilozofia treningowa

  Ostatni ósmy rozdział to rodzaj dodatku do książki, w którym zawarliśmy wybrane artykuły Akademii Train Movement.

ROZWIŃ SWÓJ BIZNES

Pobierz ten rozdział i dowiedz się dlaczego nie warto ograniczać się do zarabiania wyłącznie na treningach personalnych oraz jak dywersyfikować swoje dochody.


  Opinie o książce

  Fajny pomysł na książkę. Moim zdaniem, powinien ją przeczytać każdy, kto pracuje w tym biznesie - nie tylko początkujący trener. Piotr zadaje fundamentalne pytanie: dlaczego chcesz być trenerem? Bo motywacja finansowa to trochę za mało. Zwraca także uwagę na aspekty psychologiczne. Czysto techniczną wiedzę dużo łatwiej zdobyć niż umiejętność pracy z klientem, budowanie relacji. A właśnie o tym jest ta książka.

  Tomasz Geborys

  Jestem zły na Piotra, że nie napisał tej książki wcześniej, kiedy zaczynałem pracę trenerską. Byłaby dla mnie świetnym drogowskazem. Piotr mądrze zwraca uwagę, że nasz zawód nie ogranicza się do liczenia powtórzeń. Uświadamia, że praca trenera może być wspaniałą ścieżką rozwoju osobistego. Świetna lektura dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę w tym zawodzie.

  Aleksander "Alex" Kowalczuk

  Notka o autorze

  Piotr Czajkowski

  Trener personalny, szkoleniowiec oraz współzałożyciel akademii Train Movement, w której wyszkolono już ponad 4000 trenerów. Jest absolwentem AWF w 3 miastach (Gdańsk, Warszawa, Barcelona). Szkolił się u najlepszych specjalistów na świecie (M.Boyle, M.Verstegen, E.Cressey). Pomaga trenerom personalnym budować silną markę i wyróżnić się na rynku fitness.

  Kup książkę!

  Wyjątkowa cena 49,99zł

  178 stron wiedzy