Archiwa: Kursy online - Train Movement Academy

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi szkoleniami online

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • KURS ONLINE – TRENING FUNKCJONALNY

  249,00 

  TRENING FUNKCJONALNY

  Trening Funkcjonalny – te słowa używane są na prawo i lewo jeśli chodzi o „dziwne” ćwiczenia. Niejednokrotnie przypominające bardziej przygotowanie do cyrku niż trening siłowy. Czy nim dziwniej tym bardziej funkcjonalnie? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tym szkoleniu.

 • KURS ONLINE – TRENING KETTLEBELLS

  199,00 

  TRENING KETTLEBELLS

  Kettlebells – „dzwonki”, „kulki”, „czajniki”, nazw wiele tak samo jak i zastosowań. Niezależnie od tego czy jesteś sportowcem, czy trenujesz rekreacyjnie, odważniki kulowe sprawdzą się dla każdego kto chce w unikalny sposób zbudować sprawnego atletę przygotowanego na wyzwania sportowe i te, które napotykamy w życiu codziennym.

 • KURSY ONLINE – Podstawy treningu

  399,00  299,00 

  PODSTAWY TRENINGU

  Podstawy treningu to pakiet 3 kursów online dla trenerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę specjalistyczną w temacie anatomii funkcjonalnej, planowania treningu oraz treningu core. Przygotowaliśmy również materiał bonusowy (pdf), który pomoże Wam przy planowaniu rozgrzewki dla klientów na różnym poziomie zaawansowania.

 • KURSY ONLINE – ZDROWA CIĄŻA

  399,00  299,00 

  ZDROWA CIĄŻA

  Zdrowa Ciąża to pakiet 2 kursów online oraz materiałów case studies, które tworzą kompleksowy przewodnik. Nauczysz się w nim jak w bezpieczny sposób prowadzić trening kobiet w ciąży, by był on zindywidualizowany i dostosowany do odmiennych potrzeb każdej z nich oraz dowiesz się jak przeprowadzić podopieczną przez okres poporodowy, by w sposób harmonijny powróciła do pełni zdrowia.

 • KURSY ONLINE – SPRAWNE CIAŁO

  499,00 

  SPRAWNE CIAŁO

  Sprawne ciało to pakiet 3 kursów online w którym zrozumiesz koncepcje treningu motorycznego dla różnych typów klienta. Narzędzia które od nas otrzymasz pozwolą Ci w skuteczny i bezpieczny  sposób wejść na wyższy poziom sprawności oraz nauczą planować trening nastawiony na kształtowanie różnych zdolności motorycznych.

   

 • KURSY ONLINE – ZDROWE CIAŁO

  499,00  399,00 

  ZDROWE CIAŁO

  Zdrowe Ciało to pakiet 4 kursów online, które tworzą kompleksowy przewodnik po budowie i funkcji kluczowych rejonów organizmu. Omówione zostały przyczyny urazów oraz skuteczna terapia najczęstszych dysfunkcji pleców, barków i kolan.

  Model postrzegania optymalnie pracującego ciała człowieka został przedstawiony w sposób umożliwiający każdemu trenerowi czy terapeucie budowanie skutecznego programu ćwiczeń profilaktycznych i terapeutycznych.