Archiwa: Kursy online - Train Movement Academy

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi szkoleniami online

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • IV KONFERENCJA TM

  399,00  199,00 

  IV Konferencja TM to ogromna dawka wiedzy i doświadczenia przekazana przez najlepszych ekspertów w kraju. Ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w historii akademii to Wy wybieraliście najlepszych prelegentów z branży fitness za pomocą oficjalnego głosowania na stronie.

 • KURSY ONLINE – Podstawy treningu

  399,00 

  PODSTAWY TRENINGU

  Podstawy treningu to pakiet 3 kursów online dla trenerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę specjalistyczną w temacie anatomii funkcjonalnej, planowania treningu oraz treningu core. Przygotowaliśmy również materiał bonusowy (pdf), który pomoże Wam przy planowaniu rozgrzewki dla klientów na różnym poziomie zaawansowania.

 • KURSY ONLINE – ZDROWA CIĄŻA

  399,00  299,00 

  ZDROWA CIĄŻA

  Zdrowa Ciąża to pakiet 2 kursów online oraz materiałów case studies, które tworzą kompleksowy przewodnik. Nauczysz się w nim jak w bezpieczny sposób prowadzić trening kobiet w ciąży, by był on zindywidualizowany i dostosowany do odmiennych potrzeb każdej z nich oraz dowiesz się jak przeprowadzić podopieczną przez okres poporodowy, by w sposób harmonijny powróciła do pełni zdrowia.

 • KURSY ONLINE – SPRAWNE CIAŁO

  499,00  399,00 

  SPRAWNE CIAŁO

  Sprawne ciało to pakiet 3 kursów online w którym zrozumiesz koncepcje treningu motorycznego dla różnych typów klienta. Narzędzia które od nas otrzymasz pozwolą Ci w skuteczny i bezpieczny  sposób wejść na wyższy poziom sprawności oraz nauczą planować trening nastawiony na kształtowanie różnych zdolności motorycznych.

   

 • KURSY ONLINE – ZDROWE CIAŁO

  499,00  399,00 

  ZDROWE CIAŁO

  Zdrowe Ciało to pakiet 4 kursów online, które tworzą kompleksowy przewodnik po budowie i funkcji kluczowych rejonów organizmu. Omówione zostały przyczyny urazów oraz skuteczna terapia najczęstszych dysfunkcji pleców, barków i kolan.

  Model postrzegania optymalnie pracującego ciała człowieka został przedstawiony w sposób umożliwiający każdemu trenerowi czy terapeucie budowanie skutecznego programu ćwiczeń profilaktycznych i terapeutycznych.