Największa konferencja w Europie! - Train Movement Academy
Współpraca z All For Body
19 maja 2017

Największa konferencja w Europie!

Niecałe dwa tygodnie temu nasi trenerzy uczestniczyli w największej konferencji w Europie. Odbyła się ona w Monachium, tym razem w nowym miejscu z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem.

Konferencja gościła ponad 1000 trenerów z całego świata! Functional Training Summit charakteryzuje się wysokim poziomem kształcenia dzięki najlepszym szkoleniowcom, którzy zjeżdżają się z całego świata! W tym roku wykłady prowadzili : dr K.Starrett, M.Verstegen, S.Maxwell, J.Miller, G.Rose, S.Cotter, K.Carr, P.Meinart, G.Gray i wielu innych!

Wykłady o różnorodnej tematyce pozwoliły wzbogacić warsztat naszych trenerów. Najciekawsze z nich to: rozwój siły u sportowców, dynamika oddychania, korekcja FMS z użyciem Kettlebells. Wykłady odbywały się przed 3 dni w czterech różnych halach! Najbardziej cieszymy się jednak z wywiadu przeprowadzonego z samym Stevem Maxwellem!

Czekamy na kolejną dawkę wiedzy, nowe znajomości oraz wymianę doświadczenia z trenerami z całego świata!

TM Team

Piotr Czajkowski
Piotr Czajkowski
Specjalizuję się w treningu poprawiającym jakość ruchu, który bazuje na kształtowaniu zdolności motorycznych podopiecznego.
TM Newsletter - WarmUP

Zapisz się do TM Newsletter

i odbierz darmowy protokół rozgrzewki (RAMP), który nauczy cię w sposób szybki i skuteczny budować część wstępną treningu!

Dziękujemy za zapisanie się do TM Newsletter!